Oud papier inzameling 2017

Wij halen met onze leden al jaren het oud papier op in Boekelo. Dit is voor onze vereniging een belangrijke inkomstenbron. De opbrengst van de blauwe containers op donderdagavond gaat volledig naar onze muziekvereniging. Wij zijn daarom heel blij met het papier dat u voor ons verzameld! Dit is erg belangrijk voor onze clubkas!

Hieronder vind u het ophaalschema voor 2017. Let op dat Twente Milieu per heden is gestopt met het plaatsen van de papiercontainer op zaterdag.

Donderdag 5 januari Donderdag 6 juli
Donderdag 2 februari    Donderdag 3 augustus
Donderdag 2 maart Donderdag 7 september
Donderdag 30 maart Donderdag 5 oktober
Donderdag 4 mei Donderdag 2 november
Donderdag 8 juni  

 

 

 

 

Op donderdagavond starten we onze ophaalroute om 18.30 uur. Volgens de regels van Twente Milieu mogen wij geen papier ophalen dat naast de container staat. Wellicht kunt u als u wat extra papier heeft dit in overleg met de buren in hun container kwijt.